GM utrpěl ztrátu
General Motors (GM), největší severoamerický výrobce automobilů, utrpěl ve druhém čtvrtletí letošního fiskálního roku ztrátu 15.5 mld. USD (27,33 USD na akcii) a výrazně tak zklamal trh, který očekával ztrátu 2,85 USD na akcii. Tržby poklesly o 18% na 38,2 mld. USD a o 4,4 mld. USD zaostal za očekáváním analytiků.
Akcie společnosti oslabují o 8,85% na 10,09 USD.
Poslední zprávy
- Zámořské akcie oslabily
09.06. 22:09 Fio - Frankfurtská burza v závěru obchodování v červených číslech
09.06. 17:38 Fio - USA: Velkoobchodní zásoby v dubnu podle konečných dat meziměsíčně vzrostly o 0,6 %
09.06. 16:47 Fio - USA: Pokračující prodeje domů v květnu meziměsíčně vzrostly o 3,2 % při očekávání růstu o 1,1 %
09.06. 16:45 Fio - Wall Street je zpočátku úterní seance pozitivně naladěna
09.06. 16:20 Fio





