GM investuje v Indii
General Motors Corp. (GM) oznámil, že bude investovat 200 mil. USD do továrny na motory v Indii. GM chce zdvojnásobit svůj podíl na tomto rychle rostoucím trhu. Roční kapacita bude 160000 jednotek, která se bude moci rozšířit na 300000 jednotek. GM očekává dokončení investice v první kvartálu 2010.
GM dnes klesá o 0,98 % na 10,1 USD.
Poslední zprávy
- Pražská burza v úvodu týdne mírně ztrácí
08.06. 09:32 Fio - ČR: Obchodní bilance v národním pojetí za duben s přebytkem 6,8 mld. Kč
08.06. 09:28 Fio - ČR: Stavební výroba v dubnu meziročně vzrostla o 7,7 %
08.06. 09:25 Fio - ČR: Průmyslová výroba v dubnu meziročně vzrostla o 1,5 % při očekávání růstu o 0,5 %
08.06. 09:24 Fio - Asijsko-pacifický region znatelně oslabuje, jihokorejský Kospi -8,29 %
08.06. 09:09 Fio





