Siemens hodlá rozšířit svůj podíl na trhu s větrnou energií
Siemens AG (SIE) plánuje vyrábět části větrných turbín v US v rámci plánu rozšířit svůj podíl na globálním trhu s větrnou energií. Uvedl to Andreas Nauen, šéf divize pro větrnou energii, v rozhovoru pro Wall Street Journal. Cílem největší inženýrské společnosti v Evropě je zvýšit svůj podíl na trhu na 15% do roku 2011 ze současného podílu 8-9%.
Akcie SIE posilují na 69,25 EUR ( 1,3%).
Poslední zprávy
- Americké indexy posilují
11.06. 18:56 Fio - Německé akcie nepatrně posílily
11.06. 17:58 Fio - S&P 500 posiluje navzdory hrozbám úderů na Írán a vyšší inflaci cen výrobců
11.06. 15:55 Fio - Americké futures kontrakty posilují
11.06. 14:57 Fio - USA: Index výrobních cen v květnu meziměsíčně vzrostl o 1,1 % při očekávání 0,7 %
11.06. 14:56 Fio





