Federal-Mogul bude propouštět
Federal-Mogul Corp. (FDML) oznámil, že kvůli horším podmínkám v automobilovém průmyslu sníží počet pracovních míst o 4000, což je 8 % všech pracovních míst. Toto snižování pracovních míst bude společnost stát 60-80 mil. USD a bude trvat do roku 2009. Výsledkem by podle Federal-Mogul mělo být zlepšení konkurenceschopnosti a podpořit růstovou strategii.
FDML včera zavřel na ceně 15,11 USD.
Poslední zprávy
- ČR: Běžný účet platební bilance dosáhl v dubnu přebytku 1,18 mld. Kč
12.06. 10:56 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (+5,12 %), ropa (-4,49 %) a měď (+1,99 %)
12.06. 10:40 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,18
12.06. 10:39 Fio - Německý index DAX posiluje v reakci na geopolitické dění
12.06. 09:49 Fio - Pražská burza na začátku obchodování roste o více než 1 %
12.06. 09:20 Fio





