Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 12.6.2026 13:25
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Federal-Mogul bude propouštět

Zpravodajství

Federal-Mogul bude propouštět

17.09.2008 14:28:08 | Fio banka

Federal-Mogul Corp. (FDML) oznámil, že kvůli horším podmínkám v automobilovém průmyslu sníží počet pracovních míst o 4000, což je 8 % všech pracovních míst. Toto snižování pracovních míst bude společnost stát 60-80 mil. USD a bude trvat do roku 2009. Výsledkem by podle Federal-Mogul mělo být zlepšení konkurenceschopnosti a podpořit růstovou strategii.

FDML včera zavřel na ceně 15,11 USD.

Autor: Robert Flasza

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

ATS3 434,00+4,63
NLOK536,00+3,88
UQA429,00+2,78
EOAN443,50+2,08
VIG1 507,00+1,89

Zajímavé poklesy

PVT1,20-7,69
IMO366,00-5,06
PRIUA788,00-2,48
OTP2 752,00-2,45
SHELL899,00-2,28

Kurzovní lístek

EURstejne24,1950,00
HUFdolu6,810-0,29
JPYdolu13,067-0,02
PLNnahoru5,690+0,08
USDdolu20,976-0,05

demo-e-broker

Indexy

12.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+1,702 572,3613:23:26
RMnahoru+2,58702,1713:22:47
DJIAnahoru+1,8650 848,7511.06.26
NASDAQnahoru+2,5425 809,6612.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+1,5924 594,1213:04:23


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz