Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 10.6.2026 10:54
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Americké ministerstvo financí koupí podíly v regionálních...

Zpravodajství

Americké ministerstvo financí koupí podíly v regionálních bankách

24.10.2008 14:58:41 | Fio banka

Americký ministr financí Henry Paulson plánuje koupit podíly v několika regionálních bankách ve snaze oživit zamrzlé úvěrové trhy, které brzdí podnikatelský a spotřebitelský sektor. Podle Bloombergu by tato investice měla být druhým kolem injekce kapitálu do finančního trhu ve výši 250 mld. USD.

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA440,00+12,24
ATS3 532,00+7,23
DSPW499,50+5,83
HARDW8,30+3,75
VIG1 483,00+3,34

Zajímavé poklesy

MATTE18 000,00-6,74
NOKIA289,00-6,17
OMV1 425,50-5,06
FIXZO57,00-5,00
WPS30,00-3,85

Kurzovní lístek

EURnahoru24,170+0,28
HUFnahoru6,799+0,23
JPYnahoru13,041+0,70
PLNnahoru5,704+0,15
USDnahoru20,888+0,58

demo-e-broker

Indexy

10.06.2026
Graf - PX

PXdolu-0,692 531,2910:53:34
RMdolu-0,28679,6210:48:58
DJIAnahoru+0,1750 872,1109.06.26
NASDAQdolu-0,9725 678,8210.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,2424 374,7810:33:41


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz