Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 18.6.2026 19:24
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Goldman Sachs podle Morgan Stanley bude ztrátový

Zpravodajství

Goldman Sachs podle Morgan Stanley bude ztrátový

06.11.2008 16:52:02 | Fio banka

Goldman Sachs Group Inc. (GS) pravděpodobně utrpí ve čtvrtém kvartálu ztrátu, řekl Morgan Stanley. Patrick Pinschmidt z Morgan Stanley odhaduje tuto ztrátu na 1,09 USD na akcii, což je nejvyšší ztráta odhadovaná analytiky. Průměrný odhad je zisk 1,95 USD na akcii. Rozsah ztráty bude záviset na vývoj světových burz ve čtvrtém kvartálu. Pinschmidt projektuje to, že Goldman bude mít ztrátu 2,6 mld. USD v hlavním investičním portfoliu, ale když se trh zotaví o 10 %, bude ztráta pouze 1,6 mld. USD. Pinschmidt dále očekává odpisy ve výši 1,5 mld. USD.

GS roste o 0,08 % na 87,5 USD.

Autor: Robert Flasza

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

ATS5 370,00+5,71
NLOK536,00+2,88
DSPW524,00+2,14
PEN7,38+1,10
DETEL652,20+1,04

Zajímavé poklesy

FIXZO50,00-13,79
BEZVA414,00-5,91
CEZ1 150,00-4,09
VOW32 063,00-4,00
CSG340,00-3,82

Kurzovní lístek

EURdolu24,175-0,10
HUFnahoru6,860+0,65
JPYdolu13,099-0,80
PLNnahoru5,679+0,26
USDdolu21,078-1,18

demo-e-broker

Indexy

18.06.2026
Graf - PX

PXdolu-1,332 553,7016:15:26
RMdolu-0,09720,0016:51:16
DJIAnahoru+0,3451 665,8319:03:14
NASDAQnahoru+1,5426 423,0419:03:07
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,3725 026,8017:50:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz