Goldman Sachs podle Morgan Stanley bude ztrátový
Goldman Sachs Group Inc. (GS) pravděpodobně utrpí ve čtvrtém kvartálu ztrátu, řekl Morgan Stanley. Patrick Pinschmidt z Morgan Stanley odhaduje tuto ztrátu na 1,09 USD na akcii, což je nejvyšší ztráta odhadovaná analytiky. Průměrný odhad je zisk 1,95 USD na akcii. Rozsah ztráty bude záviset na vývoj světových burz ve čtvrtém kvartálu. Pinschmidt projektuje to, že Goldman bude mít ztrátu 2,6 mld. USD v hlavním investičním portfoliu, ale když se trh zotaví o 10 %, bude ztráta pouze 1,6 mld. USD. Pinschmidt dále očekává odpisy ve výši 1,5 mld. USD.
GS roste o 0,08 % na 87,5 USD.
Poslední zprávy
- Německé akcie ve čtvrtek vzrostly
18.06. 17:56 Fio - Komerční banka: Dozorčí rada opětovně zvolila Miroslava Hiršla členem představenstva
18.06. 17:22 Fio - USA: Zásoby zemního plynu podle EIA k 12. červnu vzrostly o 73 mld. kubických stop
18.06. 16:39 Fio - Společnosti Federal a Remington ze skupiny CSG získaly od FBI kontrakt v hodnotě 77,4 mil. USD
18.06. 16:31 Fio - USA: Index předstihových ukazatelů v květnu vzrostl o 0,1 % v souladu s očekáváním
18.06. 16:04 Fio





