Siemens koupil podíl v TORP Terminal
Americká jednotka Siemens Financial Services (SIE) nabyla 30 % podílu v TORP Terminal LP se sídlem v Houstonu. TORP Terminal, část Norského TORP Technology Group, požádal o vybudování terminálu v Mexickém zálivu, kde bude využita nová technologie pro přeměnu tekutého zemního plynu (LNG) na plynný.
SIE roste o 1,35 % na 49,71 EUR.
Poslední zprávy
- Rally v USA, S&P 500 +1,65 %
15.06. 22:05 Fio - Wall Street kvituje předběžnou dohodu USA s Íránem
15.06. 19:15 Fio - Frankfurtská burza uzavřela obchodování růstem
15.06. 17:57 Fio - Americké akciové indexy rostou poté, co USA a Írán dosáhly dohody o příměří
15.06. 16:26 Fio - USA: Index realitního trhu NAHB v červnu klesl na 35 b. při očekávání 37 b.
15.06. 16:02 Fio





