Goldman Sachs ve ztrátě
Goldman Sachs (GS) ohlásil za 4Q první ztrátu ve své historii. Společnost hospodařila se ztrátou 2,12 mld.USD / 4,97 USD na akcii v porovnání s loňským ziskem 3,22 mld.USD / 7,01 USD na akcii. Výsledky společnosti tak plně odrážejí současné velice obtížné podmínky na trhu. Analytici v průměru odhadovali ztrátu 3,73 USD na akcii.
Akcie GS v pre-marketu posilují o 5,78% na 70,30 USD.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza v pátek posilovala
12.06. 18:03 Fio - USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan v červnu podle předběžných dat na 48,9 b.
12.06. 16:02 Fio - Americké indexy se obchodují smíšeně, dnes začne obchodování s akciemi SpaceX
12.06. 16:00 Fio - Americké futures kontrakty se obchodují v zelených číslech
12.06. 14:47 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (+5,1 %), ropa (-3,72 %) a zlato (+2,86 %)
12.06. 13:57 Fio





