Americké trhy v červeném
Americké trhy otevírají záporně. Negativních zpráv bylo více, když Morgan Stanley reportoval vyšší ztrátu, než očekával trh. Včerejší snížení sazeb Fedem způsobilo velké posílení akciových indexů, avšak později přišla zpráva, že toto snížení bude mít neblahý efekt na marže bank. Dnes se dále očekává na podstatné snížení nabídky ropy od OPECu. Pozitivní zpráva se týkala nižšího schodku obchodní bilance USA.
Dow Jones Industrial klesá o 1,18 % na 8819,01 bodů; S&P 500 klesá o 1,6 % na 898,56 bodů a Nasdaq 100 je níž o 1,2 % na 1228,61 bodech.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





