TV Markíza má na Slovensku druhou licenci
Podle slovenského tisku získala TV Markíza (vlastněná CME) digitální licenci pro vysílání druhého kanálu. Kanál pojmenovaný TV Doma bude tematicky zaměřen na ženské publikum. Vysílání musí být spuštěno do dvou let po získání licence. Další kanál umožní CME lépe odolat zvýšené konkurenci po spuštění digitálního vysílání a je v souladu s multikanálovou strategií CME.
Poslední zprávy
- Širší index S&P 500 uzavírá středeční seanci poklesem o -1,62%.
10.06. 22:16 Fio - Německé akcie oslabily o téměř 1 %
10.06. 17:55 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v červených úrovních.
10.06. 17:27 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 5. červnu klesly o 7 227 tis. barelů při očekávání -2 200 tis
10.06. 16:35 Fio - Index S&P 500 oslabuje po inflačních datech za květen
10.06. 16:00 Fio





