Lennar opět ve ztrátě
Společnost Lennar Corporation (LEN), největší stavitel domů ve Spojených státech z hlediska tržeb, oznámila již sedmou čtvrtletní ztrátu, která je způsobena pokračující krizí na trhu nemovitostí. Ztráta ve čtvrtém čtvrtletí dosáhla 811 milionů dolarů (5,12 dolaru na akcii). Před rokem ztráta dosáhla ve stejném období 7,92 dolarů na akcii. Analytici oslovení agenturou Bloomberg počítali se ztrátou ve výši 1,64 dolaru na akcii. Tržby firmy propadly o 41% na 1,3 miliardy dolarů. Akcie společnosti na počátku obchodování posilují o 8,49% na 11,12 dolaru.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





