AIG dostala 30 mld. USD od vlády
AIG (AIG) dostala od americké vlády dostala další půjčku ve výši 30 mld. USD kvůli předem oznámené ztrátě 60 mld. USD. Americká vláda se rozhodla finančně podpořit AIG už po třetí, jelikož pád této instituce, která vlastní 300 mld. USD cenných papírů podložených aktivy (ABS) a jiných dluhů, by měl dalekosáhlé důsledky.
AIG roste o 14,29 % na 0,48 USD před openem.
Poslední zprávy
- USA: Velkoobchodní zásoby v dubnu podle konečných dat meziměsíčně vzrostly o 0,6 %
09.06. 16:47 Fio - USA: Pokračující prodeje domů v květnu meziměsíčně vzrostly o 3,2 % při očekávání růstu o 1,1 %
09.06. 16:45 Fio - Wall Street je zpočátku úterní seance pozitivně naladěna
09.06. 16:20 Fio - Primoco se vyjádřilo ke sporu s akcionářem ohledně změny stanov
09.06. 16:18 Fio - Americké futures indikují otevření trhu v plusu
09.06. 14:55 Fio





