Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 8.6.2026 9:44
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»ProSieben ve ztrátě

Zpravodajství

ProSieben ve ztrátě

04.03.2009 10:03:47 | Fio banka

ProSiebenSat.1 Media AG (PSM), provozovatel největší německé soukromé televize, ohlásil za loňský rok ztrátu způsobenou odpisem hodnoty jednotky SBS Broadcasting Group. Čistá ztráta byla 129,1 mil EUR. Pro porovnání, za rok 2007 byla společnost v zisku 89,4 mil EUR. Celkové tržby vzrostly o 13% na 3,05 mld.USD. Dividenda za rok 2008 bude ve výši 2 EUR.

Akcie PSM oslabují o 3,94% na 1,22 EUR.

Autor: Michal Beran

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA392,00+3,16
DSPW466,00+3,10
PRIUA816,00+2,00
WPS31,20+1,30
VIG1 458,00+0,97

Zajímavé poklesy

HARDW8,10-12,43
PILLE124,00-7,46
FACC383,00-6,01
TABAK18 620,00-5,67
PEN7,00-3,31

Kurzovní lístek

EURnahoru24,165+0,22
HUFnahoru6,823+0,16
JPYnahoru12,986+0,26
PLNnahoru5,708+0,13
USDnahoru20,759+0,24

demo-e-broker

Indexy

08.06.2026
Graf - PX

PXdolu-0,252 520,9309:42:52
RMdolu-0,28682,3909:42:27
DJIAdolu-1,3550 866,7805.06.26
NASDAQdolu-3,8825 789,3805.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-1,0124 509,8409:23:13


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz