ProSieben ve ztrátě
ProSiebenSat.1 Media AG (PSM), provozovatel největší německé soukromé televize, ohlásil za loňský rok ztrátu způsobenou odpisem hodnoty jednotky SBS Broadcasting Group. Čistá ztráta byla 129,1 mil EUR. Pro porovnání, za rok 2007 byla společnost v zisku 89,4 mil EUR. Celkové tržby vzrostly o 13% na 3,05 mld.USD. Dividenda za rok 2008 bude ve výši 2 EUR.
Akcie PSM oslabují o 3,94% na 1,22 EUR.
Poslední zprávy
- Pražská burza v úvodu týdne mírně ztrácí
08.06. 09:32 Fio - ČR: Obchodní bilance v národním pojetí za duben s přebytkem 6,8 mld. Kč
08.06. 09:28 Fio - ČR: Stavební výroba v dubnu meziročně vzrostla o 7,7 %
08.06. 09:25 Fio - ČR: Průmyslová výroba v dubnu meziročně vzrostla o 1,5 % při očekávání růstu o 0,5 %
08.06. 09:24 Fio - Asijsko-pacifický region znatelně oslabuje, jihokorejský Kospi -8,29 %
08.06. 09:09 Fio





