Freddie Mac se ztrátou 23,9 mld. USD
Freddie Mac (FRE) zaznamenal ztrátu 23,9 mld. USD ve čtvrtém kvartálu a požádá americké ministerstvo financí o finanční injekci ve výši 30,8 mld. USD. V minulém roce byla ztráta 2,45 mld. USD. Freddie Mac očekává vysoké ztráty po zbytek roku. Za celý rok 2008 měl Freddie ztrátu 50,1 mld. USD.
FRE včera klesl o 4,76 % na 0,42 USD.
Poslední zprávy
- Index S&P 500 vstupuje do nového týdne růstem, tažen technologiemi
08.06. 22:13 Fio - Wall Street po propadech z pátku roste
08.06. 19:45 Fio - Frankfurtská burza uzavřela pondělní obchodování v červených číslech
08.06. 19:00 Fio - Wall Street koriguje páteční ztráty, společnost Campbell’s reportovala výsledky hospodaření
08.06. 16:08 Fio - Manažerské obchody: V květnu byl aktivní manažer Moneta Money Bank
08.06. 15:51 Fio





