Ferrexpo zdvojnásobilo zisk
Ferrexpo, které vlastní společnost NWR (BAANWR), oznámilo, že zisk vzrostl na 292 mil. USD ve srovnání se 124 mil. USD z minulého roku. Tržby vzrostly o 60 % na 1,12 mld. USD. Společnost vyplácí dividendu 3,3 centů na akcii. Trh s železnou rudou je krátokodobě nejistý. Analytici odhadovali zisk 230 mil. USD.
BAANWR roste o 3,76 % na 71,7 Kč ve Spadu.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza v pátek posilovala
12.06. 18:03 Fio - USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan v červnu podle předběžných dat na 48,9 b.
12.06. 16:02 Fio - Americké indexy se obchodují smíšeně, dnes začne obchodování s akciemi SpaceX
12.06. 16:00 Fio - Americké futures kontrakty se obchodují v zelených číslech
12.06. 14:47 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (+5,1 %), ropa (-3,72 %) a zlato (+2,86 %)
12.06. 13:57 Fio





