DAX ztrácí přes 2%
Německé akcie dnes zahajují obchodování poklesem. Reagují tak především na zprávy ze zámoří, podle kterých regulátoři oznámili bankám Bank of America a Citigroup, že budou muset navýšit svůj kapitál. Německé tituly po openu bez výjimky ztrácejí, největší poklesy zatím zaznamenávají Deutsche Bank (DBK, -7,08%), Commerzbank (CBK, -4,95%) a Deutsche Boerse (DB1, -5,70%). Index DAX oslabuje o 2,33% na 4 584,69 bodů.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza v pátek posilovala
12.06. 18:03 Fio - USA: Index spotřebitelské důvěry University of Michigan v červnu podle předběžných dat na 48,9 b.
12.06. 16:02 Fio - Americké indexy se obchodují smíšeně, dnes začne obchodování s akciemi SpaceX
12.06. 16:00 Fio - Americké futures kontrakty se obchodují v zelených číslech
12.06. 14:47 Fio - Vývoj cen komodit: Stříbro (+5,1 %), ropa (-3,72 %) a zlato (+2,86 %)
12.06. 13:57 Fio





