VimpelCom hospodařil se ztrátou
Ruský mobilní operátor, Vimpel Communications (VIP), hospodařil ve 4Q FY2008 se ztrátou 815,7 mln. USD / 0,81 USD na akcii. Tržby vzrostly na 2,56 mld. USD, když počet mobilních zákazníků se zvýšil o 18 % na 61 mln. Společnost oznámila, že důvodem ztráty byla devalvace ruského rublu a ukrajinské hřivny, která způsobila ztrátu v hodnotě více jak 1 mld. USD. Za fiskální rok 2008 vykázala firma zisk 524,3 mln. USD / 0,52 USD. Analytici, dotazovaní FactSet Research, očekávali zisk 1,29 USD.
Akcie VIP klesají v předobchodní fázi na 10,49 USD (-8,46 %).
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza ve čtvrtek rostla, Bayer po rozhodnutí soudu posílil o více než 18 %
25.06. 17:57 Fio - USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v červnu vzrostl na 11 b. při očekávání 6 b.
25.06. 17:05 Fio - USA: Zásoby zemního plynu podle EIA k 19. červnu vzrostly o 76 mld. kubických stop
25.06. 16:43 Fio - Nejvyšší soud USA ochránil Bayer před žalobami ohledně Roundupu
25.06. 16:20 Fio - Wall Street v úvodu obchodování klesá, výrazně však rostou výrobci paměťových čipů v čele s Micronem
25.06. 16:02 Fio





