Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 6.6.2026 0:10
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Sony měl celoroční ztrátu

Zpravodajství

Sony měl celoroční ztrátu

14.05.2009 09:53:00 | Fio banka

Sony Corp. (SNE) prodělal ve fiskální roku končícím v březnu 98,9 mld. JPY (1 mld. USD), což je první ztráta za posledních 14 let. Společnost měla špatný výsledek díky propadajícím se se tržbám a silném yenu. V posledním kvartálu měl Sony čistou ztrátu 165 mld. JPY ve srovnání se ziskem 29 mld. JPY z minulého roku. Společnost odhaduje ztrátu 120 mld. JPY v roce končícím v březnu 2010.

SNE včera na NYSE klesl o 3,69 % na 25,85 USD.

Autor: Robert Flasza

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA392,00+3,16
DSPW466,00+3,10
PRIUA816,00+2,00
WPS31,20+1,30
VIG1 458,00+0,97

Zajímavé poklesy

HARDW8,10-12,43
PILLE124,00-7,46
FACC383,00-6,01
TABAK18 620,00-5,67
PEN7,00-3,31

Kurzovní lístek

EURnahoru24,165+0,22
HUFnahoru6,823+0,16
JPYnahoru12,986+0,26
PLNnahoru5,708+0,13
USDnahoru20,759+0,24

demo-e-broker

Indexy

06.06.2026
Graf -

PXdolu-0,352 527,2305.06.26
RMnahoru+0,21684,3405.06.26
DJIAdolu-1,3550 866,7805.06.26
NASDAQdolu-3,8825 789,3805.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7524 759,0505.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz