Nucor-ztráta bude menší
Nucor Corporation (NUE), druhý největší výrobce oceli v USA, oznámil, že ztráta ve druhém čtvrtletí bude nižší, než s čím počítali analytici. Firma oznámila, že registruje zvýšení objednávek. Ztráta by se měla pohybovat v rozmezí 55-65 centů na akcii. Analytici očekávali ztrátu ve výši 71 centů na akcii. Akcie společnosti na počátku dnešního obchodování posilují o 5,03% na 48,05 dolarů za akcii.
Poslední zprávy
- Frankfurtská burza uzavřela obchodování růstem
15.06. 17:57 Fio - Americké akciové indexy rostou poté, co USA a Írán dosáhly dohody o příměří
15.06. 16:26 Fio - USA: Index realitního trhu NAHB v červnu klesl na 35 b. při očekávání 37 b.
15.06. 16:02 Fio - USA: Průmyslová produkce v květnu meziměsíčně vzrostla o 0,1 % při očekávání 0,3 %
15.06. 15:22 Fio - Fox kupuje streamovací společnost Roku za zhruba 22 mld. USD
15.06. 15:05 Fio





