Středoevropské trhy klesají
Akcie ve středoevropském regionu oslabují, když index BUX klesá o 1 % na 14 950b. Na včerejší ztráty navazují tituly MOL (-1,8 %). OTP a Gedeon Richter oslabují po 1 %. Index WIG20 klesá na 1 832b. (-0,5 %), když největší poklesy si připisují akcie PKN Orlen (-1,4 %), banky Pekao (-0,9 %) a těžební společnosti PGN (-1,5 %) a KGHM (-0,63 %). Akcie na pražské burze klesají o 1,3 %.
Poslední zprávy
- Zámořské akcie oslabily
09.06. 22:09 Fio - Frankfurtská burza v závěru obchodování v červených číslech
09.06. 17:38 Fio - USA: Velkoobchodní zásoby v dubnu podle konečných dat meziměsíčně vzrostly o 0,6 %
09.06. 16:47 Fio - USA: Pokračující prodeje domů v květnu meziměsíčně vzrostly o 3,2 % při očekávání růstu o 1,1 %
09.06. 16:45 Fio - Wall Street je zpočátku úterní seance pozitivně naladěna
09.06. 16:20 Fio





