Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 18.6.2026 3:38
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Morgan Stanley zveřejnil vyšší ztrátu

Zpravodajství

Morgan Stanley zveřejnil vyšší ztrátu

22.07.2009 14:16:39 | Fio banka

US banka Morgan Stanley (MS) oznámila za 2Q ztrátu, která zaostala za očekáváním analytiků. Ztráta dosáhla 159 mln. USD / 1,37 USD na akcii. Analytici očekávali ztrátu 0,54 USD na akcii.

Akcie MS reagovaly na zveřejnění výsledků poklesem o 5,7 % na 26 USD / akcii.

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

ATS5 080,00+7,31
PEN7,30+4,29
FIXZO58,00+3,57
BABWOOSP79,00+3,27
KGH2 250,00+3,02

Zajímavé poklesy

PKN737,60-7,21
DETEL645,50-4,84
NOKIA291,00-4,62
RWE1 316,20-3,58
PRIUA774,00-3,25

Kurzovní lístek

EURstejne24,1500,00
HUFnahoru6,905+0,08
JPYdolu12,994-0,06
PLNdolu5,694-0,01
USDdolu20,832-0,04

demo-e-broker

Indexy

18.06.2026
Graf - PX

PXnahoru+0,202 588,2417.06.26
RMnahoru+0,83720,6817.06.26
DJIAdolu-0,9851 492,5517.06.26
NASDAQdolu-1,3426 021,6618.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,1024 934,6717.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz