Morgan Stanley zveřejnil vyšší ztrátu
US banka Morgan Stanley (MS) oznámila za 2Q ztrátu, která zaostala za očekáváním analytiků. Ztráta dosáhla 159 mln. USD / 1,37 USD na akcii. Analytici očekávali ztrátu 0,54 USD na akcii.
Akcie MS reagovaly na zveřejnění výsledků poklesem o 5,7 % na 26 USD / akcii.
Poslední zprávy
- US indexy uzavírají v záporu
17.06. 22:08 Fio - Rozhodnutí FOMC (Fed) o sazbách
17.06. 20:01 Fio - Americké indexy mírně rostou
17.06. 18:14 Fio - Německé akcie uprostřed týdne stagnovaly
17.06. 17:55 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 12. červnu klesly o 8 263 tis. barelů
17.06. 16:32 Fio





