ČEZ se chystá vstoupit na trh s plynem
Dle zprávy deníku HN se ČEZ chystá vstoupit na trh s plynem. Právě nyní spouští ČEZ prodejní kampaň, jejímž cílem je přetáhnout zákazníky z řad velkoodběratelů plynu. Motivem, který by mohl vést k tomu, že by ČEZ mohl přebrat některé klienty významným hráčům na českém trhu, by byla nižší cena. ČEZ chce využít propadů spotových cen plynu pod úroveň cen dle cenové formule. ČEZ může také využít dlouhodobých vztahů se svými odběrateli elektřiny.
Poslední zprávy
- Německé akcie oslabily o téměř 1 %
10.06. 17:55 Fio - Index Dow Jones se pohybuje v červených úrovních.
10.06. 17:27 Fio - USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 5. červnu klesly o 7 227 tis. barelů při očekávání -2 200 tis
10.06. 16:35 Fio - Index S&P 500 oslabuje po inflačních datech za květen
10.06. 16:00 Fio - Americké futures kontrakty oslabují
10.06. 14:34 Fio





