Německá vláda schválila plán na výrobu aut na elektřinu
Německá vláda odsouhlasila kroky, které by měly vést k vývoji technologií u automobilů poháněných na elektřinu s cílem dostat na německé silnice do roku 2020 1 mln. takových vozů. Vládní koalice kancléřky Angely Merkelové slíbila na vývoj těchto technologií přispět do roku 2011 500 mln. EUR. Dle ministra hospodářství, Karla Theodora zu Guttenberga vyvíjejí německé automobilky, jako Volkswagen, nebo Daimler, platformy pro výrobu elektromobilů a první modely by mohly na silnice vyjet až v roce 2011.
Poslední zprávy
- Rally v USA, S&P 500 +1,65 %
15.06. 22:05 Fio - Wall Street kvituje předběžnou dohodu USA s Íránem
15.06. 19:15 Fio - Frankfurtská burza uzavřela obchodování růstem
15.06. 17:57 Fio - Americké akciové indexy rostou poté, co USA a Írán dosáhly dohody o příměří
15.06. 16:26 Fio - USA: Index realitního trhu NAHB v červnu klesl na 35 b. při očekávání 37 b.
15.06. 16:02 Fio





