Středoevropské trhy výrazně ztrácejí
Akcie v Polsku dnes výrazně oslabují, index WIG20 aktuálně klesá o 2,43 %. Ztrácí především TPS (-5,53 %) a KGHM (-3,71 %). Na druhé straně slušné zisky zaznamenává Bioton ( 4,17 %). Maďarský BUX klesá o 3,07 %, největší ztráty potom zaznamenává Raba (-5,16 %), OTP (-4,25 %) a Synergon (-4,62 %).
Poslední zprávy
- Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio - Americké futures kontrakty odepisují
26.06. 14:50 Fio





