Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 7.6.2026 15:53
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Citigroup splatí 20 mld. USD obdržených v rámci TARP

Zpravodajství

Citigroup splatí 20 mld. USD obdržených v rámci TARP

14.12.2009 13:42:01 | Fio banka

US banka Citigroup (C) oznámila, že se dohodla s US ministerstvem financí na splacení půjčky v hodnotě 20 mld. USD od US vlády. Banka vydá 20,5 mld. USD v novém kapitálu a dluhu, z čehož vydá kmenové akcie v hodnotě 17 mld. USD, včetně opce na upsání dalších 2,55 mld. USD. US ministerstvo financí dále prodá své kmenové akcie až v hodnotě 5 mld. USD.

Akcie C oslabují v předobchodní fázi na 3,88 USD (-1,77 %).

Autor: Chádí El-Moussawi

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

BEZVA392,00+3,16
DSPW466,00+3,10
PRIUA816,00+2,00
WPS31,20+1,30
VIG1 458,00+0,97

Zajímavé poklesy

HARDW8,10-12,43
PILLE124,00-7,46
FACC383,00-6,01
TABAK18 620,00-5,67
PEN7,00-3,31

Kurzovní lístek

EURnahoru24,165+0,22
HUFnahoru6,823+0,16
JPYnahoru12,986+0,26
PLNnahoru5,708+0,13
USDnahoru20,759+0,24

demo-e-broker

Indexy

07.06.2026
Graf - PX

PXdolu-0,352 527,2305.06.26
RMnahoru+0,21684,3405.06.26
DJIAdolu-1,3550 866,7805.06.26
NASDAQdolu-3,8825 789,3805.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXdolu-0,7524 759,0505.06.26


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz