Střední Evropa opatrně roste
Středoevropské akcie dnes dopoledne opatrně rostou. Polský WIG20 posiluje o 0,5% na 2363 bodů. Nejlépe si vede Agora (AGO 2,3%) a Cersanit (CST 2,2%), jediným ztrátovým titulem je KGHM (KGH -0,1%). Maďarský BUX si připisuje 0,6% a roste na 20 775 bodů. Daří se OTP Bank (OTP 1,3%), zaostává naopak Richter Gedeon (RICHT -0,1%).
Poslední zprávy
- Širší index S&P 500 uzavřel úterní seanci korekcí o -0,57%.
16.06. 22:15 Fio - Frankfurtská burza uzavřela úterní seanci na zelené nule
16.06. 18:04 Fio - Americké indexy zahajují seanci v zeleném
16.06. 16:31 Fio - Americké futures kontrakty stagnují
16.06. 14:43 Fio - USA: Započatá výstavba v květnu klesla na 1 177 tis. při očekávání 1 430 tis
16.06. 14:39 Fio





