Zisk Pfizeru poklesl
Společnost Pfizer oznámila, že zisk za druhý kvartál spadl na 2,42 mld. USD (33 centů na akcii), což je méně ve srovnání s minulým rokem, kdy dosáhla zisku 3,46 mld. USD. Mimo nevratné položky, zisk se zvýšil na 50 centů na akcii. Výnosy rostly o 3% na 11,74 mld. USD, hlavně díky 9% nárůstu tržeb z prodeje léku Lipitor. Výrobce léčiv prohlásil, že zisk pro rok 2006 bude 2 USD/a, což je více ve srovnání s predikovanými 1,93 USD/a.
Poslední zprávy
- Zámořské akcie oslabily
23.06. 22:09 Fio - Německé akcie klesly o téměř 1 %
23.06. 17:58 Fio - USA: Index výrobní aktivity richmondského Fedu v červnu klesl na 4 b. při očekávání 8 b.
23.06. 16:12 Fio - USA: Index PMI ve výrobě podle předběžných dat v červnu vzrostl na 55,7 b. při očekávání 54,6 b.
23.06. 16:12 Fio - Wall Street v červených číslech, ztrácí především technologie
23.06. 16:07 Fio





