El Paso v zisku
Společnost El Paso Corp., největší provozovatel sítě plynovodů v USA, reportoval čistý zisk ve výši 150 mil. USD za druhý kvartál díky vyšším poplatkům za potrubí. Zisk dosáhl 21 centů na akcii ve srovnání se ztrátou 238 mil. USD ( 38 centů na akcii). Jedná se tak o druhý ziskový kvartál v řadě po předchozích ztrátách, výnosy stouply o 3,8% na 1,21 mld. USD.
Poslední zprávy
- Evropské futures kontrakty se obchodují smíšeně
22.06. 08:34 Fio - Očekávané události: Spotřebitelská důvěra (eurozóna)
22.06. 07:59 Fio - Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
19.06. 18:23 Fio - Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
19.06. 14:51 Fio - Vývoj měnových párů: EUR/CZK 24,22
19.06. 14:27 Fio





