Novinky u německých titulů
Deutsche Bank a BNL patřící BNP Paribas zvažují podání nabídky na odkup až 200 poboček Banca Antonveneta v severní Itálii.
Deutsche Bank podle jiné zprávy jmenuje Armina von Falkenhayna a Dirka Schmitze do čela investiční banky v Německu. Jejich úkolem bude vést německé korporátní bankovnictví a investice do cenných papírů.
Commerzbank chce podle divisního šéfa Michaela Mandela zvyšovat nový byznys se stavebními úvěry o 20 % za rok.
Fresenius věří v akvizici Rhoen-Klinikum. Finanční ředitel společnosti Stephan Sturm řekl, že je přesvědčený o překonání největších překážek fúze včetně antimonopolních záležitostí.
Rudolf Plachý
Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Evropské futures kontrakty indikují otevření trhů v zelených číslech
31.07. 08:31 Fio - Očekávané události: CPI (eurozóna), index nákladů práce (USA), míra nezaměstnanosti (Německo)
31.07. 08:08 Fio - Očekávané události: CPI (eurozóna), index spotřebitelské důvěry University of Michigan (USA)
31.07. 08:04 Fio - Frankfurtská burza zakončila čtvrtek v zelených hodnotách
30.07. 17:56 Fio - Pohled trhu před dnešními výsledky společnosti Amazon
30.07. 17:52 Fio





