New World Resources N.V.:
Prodáno za 69 s nulovým ziskem. Na tohle fakt nemám nervy.
reagovatzobrazit vlákno21.11. 2008 15:52|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Prodáno za 69 s nulovým ziskem. Na tohle fakt nemám nervy.
Příští týden Nervák min. 50 procent up. Akorát divné je, že roste jen Nervák, Krabice a Pegas, zbytek ten optimismus nesdílí...
reagovatzobrazit vlákno21.11. 2008 16:02|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Ne nevím nevím. V nabídce SPADu za 69,9 110000 kusů. To vypadá na pěkné szabló v pondělí.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.