Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 20.1.2021 2:15
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

Es-Age
1 2 232

O všem možném:  sebevrah

Je mi to jasné. V tomto případě se jedná u ušlý zisk, pokud se Ti nepodaří nastoupit zpět levněji.

O všem možném:  sebevrah

Na bankách snižující se triangl. Nebýt min. pondělka, tak každý další low vyšší a vyšší. Blíží se u všech velký pohyb. K pohybu dolů není důvod, takže to bude nahoru, čekám min. dalších 10-15 procent cca do 2 týdnů. Jednodenní jízdy dolů se možná dočkáš, jen aby to po té jízdě nebylo na současných hodnotách, protože to bude jízda z vyšších pater. Za současného vývoje bych do sázky na pokles nešel. Riziko většího pohybu nahoru je hodně vysoké.

O všem možném:  sebevrah

Do toho bych nešel. Levněji možná dokoupíš ale je to risk kvůli několika málo procentům. Fiskální pomoc schválena, Trumpeta jinak bordel nedělá, tvrdý brexit nebude, vakcinace už začala. Ty burzy už nemá co sundat dolů (jednodenní výpady čas od času neberu). Několik let se nic dít nebude a vše se vrátí na maxima. Možná tak za 5-7 let se dočkáme dalších výraznějších a déletrvajících propadů.

ERSTE BANK:  A je po korekci

Nekoupil, moc malý pokles.

ERSTE BANK:  A je po korekci

Jednodenní pokles i zase nahoru. Ušatí dneska uzavřou v plusu a dnešní poklesy budou nejpozději ve středu smazány. Dyť to říkám furt, že se v současné době jakýkoliv prodej těžce nevyplácí.

Fórum USA:  Avast

Dneska prodej za 151, takže nákupní signál a růst nad 160 možná už do vánoc.

ERSTE BANK:  ?

Nad Krabicí uvažuji, dost za Esterou a Monetou zaostává. Otázkou je, zda se pak ty dvě přiblíží, nebo se přiblíží Krabice...Pokles by byl fajn ale není nic, co by ho spustilo - Trumpeta porážku asi uzná a bordel dělat nebude, Bideňas si zvolí Jelena, vakcíny vznikají jak houby po dešti, počty nemocných klesají. Ti, kterým ujel vlak, budou při sebemenším poklesu nastupovat a pokles brzdit. A koncem rohu většinou burzy rostou.

ERSTE BANK:  ?

Podle mě chyba. U ušatých banky letěly nahoru jak urvané z řetězu. Posunul jsem prodej dalšího balíku nad 660 ale váhám, jestli ho zase nezrušit. Tady to na žádnou korekci nevypadá, spíš na schůdky. Já lituji toho prodeje za 587. Pod 600 už nenastoupím když se valí jedna pozitivní zpráva za druhou.

ERSTE BANK:  Nákupní stimul

Vali se vakcina za vakcinou, banky uz dolu nepujdou. 700 bude do konce pristiho tydne. Mohl jsi pockat.

Fórum USA:  Negativni zprava?

Můj páteční prodej vzhledem k dnešku ukázkový. Myslím, že do konce týdne nad 650.

ERSTE BANK:  Nákupní stimul

Co Ty s těma šortkama? Držíš to ještě?

ERSTE BANK:  Nákupní stimul

Občas třeba taky něco zrealizovat. Lepších +10 než -90...takže prodej malého vzorku Estery za 587, N 525.

ERSTE BANK:  erste

Gratuluji k pěknému zisku. Já čekám na aspoň 590, abych se zbavil nejlevnějšího nákupu nepořizeného na dlouhodobou držbu za 525, další na řadě je nákup 556 a požadovaná prodejní cena 630.

ERSTE BANK:  Šleh

Ne, Monetu mám dlouhodobě. Chtěl jsem ji ještě dobrat za 50,5 max. ale tam se to bohužel už nedostalo. Mám tam pozice i zpřed covidu ale prodejní cenu potřebuji aspoň 75, abych to prodal na nule.

ERSTE BANK:  Šleh

Odejít se má ve velkém stylu, takže abych si pojistil, že PX se jen tak na maxima nedostane, seřezal jsem další velkou váhu. Přestup z Estery z jedné malé pozice do Avastu. Klaním se :-)

ERSTE BANK:  Šleh

Otevření ušatých celkem vlažné, žeby jim došlo, že vakcína = automatické zastavení jednání u fiskálním balíčku?

ERSTE BANK:  Šleh

Moje držba bank ho tam ani nepustí.

ERSTE BANK:  Šleh

Nakoupeno sice mam ale ty nakupy to mely dostat o dalsich 30 procent dolu, kde bych po 12-ti letech nalil nove prostredky. Z tohoto pohledu jsem prohral. Tenhle rust me tim padem nezajima a na maxipropad ve stylu 2009 budu cekat trpelive dal.

ERSTE BANK:  Šleh

Je na case opet odejit do hibernace, vypada to ze na nekolik let. Ani po 12-ti letech jsme se deletrvajici recese nedockali a ted uz se pojede jen nahoru ackoliv uz ted jsou indexy na historickych maximech. Neskutecne. A schvalne to oznamili az dnes, aby neovlivnili volby.

Fórum USA:  to je bordel

Tak nalezeni vakciny snad automaticky znamena uplne zruseni fiskalniho balicku. Vsechno melo letet dolu.

1 2 232

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXdolu-0,181 072,9919.01.21
RMnahoru+0,16561,6719.01.21
DJIAnahoru+0,3830 930,5219.01.21
NASDAQnahoru+1,5313 197,1820.01.21
SP500nahoru+0,813 798,9119.01.21
DAXdolu-0,2413 815,0619.01.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz