zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 13:08
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze PHILIP MORRIS ČR

PHILIP MORRIS ČR: 

Ještě tak Hulič přes 5500 by mohl jít abych ho se ztrátou pustil ven. Tady to na růst nevypadá.

Diskuze PHILIP MORRIS ČR Vlákno

Es-Age:
BAATABAK