ČESKÝ TELECOM: Korekce bohužel nebude
Proč nepadá Telekačena?Už měla být dávno pod 420...Jinak klasika, už to zas všechno roste. Zítra se to zase vrátí na maxima...
reagovatzobrazit vlákno28.4. 2010 13:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Proč nepadá Telekačena?Už měla být dávno pod 420...Jinak klasika, už to zas všechno roste. Zítra se to zase vrátí na maxima...
Jojo, zlatej dobrej uhlaaak!!! :-) ja vcera dobiral za prumer 243, ale i po dnesnim ranu, kde to spadlo az na 235 jsem veril, ze to drive nebo pozdeji pujde ke 250...ale takhle rychle jsem necekal..jenom dobre!!! go nerwe go!!! :)
reagovatzobrazit vlákno7.5. 2010 9:48|iv2|(88.146.0.xxx)
kam to az spadne?
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2010 9:34|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neboj, dočkáš se. Koupil jsem telekomunikační odpad, který i při takovém up jako je dneska skončí nakonec v mínusu. Prodej mi dneska utekl o korunu, dal jsem na 425, bohužel větší množství šlo jen na 424. Klasika. Smůla se vším všudy.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.