Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 18:49
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  Korekce bohužel nebude

Proč nepadá Telekačena?Už měla být dávno pod 420...Jinak klasika, už to zas všechno roste. Zítra se to zase vrátí na maxima...

ČESKÝ TELECOM:  NWR

Jojo, zlatej dobrej uhlaaak!!! :-) ja vcera dobiral za prumer 243, ale i po dnesnim ranu, kde to spadlo az na 235 jsem veril, ze to drive nebo pozdeji pujde ke 250...ale takhle rychle jsem necekal..jenom dobre!!! go nerwe go!!! :)

ČESKÝ TELECOM:  Korekce bohužel nebude

kam to az spadne?

ČESKÝ TELECOM:  TELE

Neboj, dočkáš se. Koupil jsem telekomunikační odpad, který i při takovém up jako je dneska skončí nakonec v mínusu. Prodej mi dneska utekl o korunu, dal jsem na 425, bohužel větší množství šlo jen na 424. Klasika. Smůla se vším všudy.

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno