zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 18:52
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  Vzestup a pád Kyslíku

Na to se je snad zbytečné ptát ne?Pár dnů před výsledkama jsem do ní zasekl kladivo smrti za 432 a psal jsem, že min. 10 procent dostane vejřez i je to tady. Myslím ale, že tentokrát jsem se do ní zahryzl kvalitně a čekám pokles až pod 380. Uvidíme.

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno

Es-Age:
Vzestup a pádKyslíku