ČESKÝ TELECOM: Vzestup a pád Kyslíku
Na to se je snad zbytečné ptát ne?Pár dnů před výsledkama jsem do ní zasekl kladivo smrti za 432 a psal jsem, že min. 10 procent dostane vejřez i je to tady. Myslím ale, že tentokrát jsem se do ní zahryzl kvalitně a čekám pokles až pod 380. Uvidíme.