zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 10:43
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Vigwam za to na závěr vzal

Tak koukám, že Vigwam zakončil na skoro 880-ti. Tak to už nejsem naštvaný, že se dneska nepodařilo prodat za 870, zítra zkusím pustit za cca 885. Drží se ale potvora. Při poklesech moc neklesal, jen aby nevystřelil směrem k litru.

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
Vigwam za to nazávěr vzal