zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 17:21
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Tak zase nic

Tak zítra opět na pěkných cenách do Cetky nenastoupím. Čekal jsem ceny kolem 400 a nakonec snad ani pod 420 nekoupím...

CETV:  Tak zase nic

Já si počkám na ty nezaměstnanosti v 11:00 a pak hlavně v 14:30. Tam doufám příjdou špatné zprávy, futra se propadnou hodně do mínusu a na závěr dne zkusím nastoupit. Na těch čumilech cítím velkou šanci na výdělek v dlouhém období, nástup za 400 by byl parádní, ale pokud se teda nedostaneme do mědvědího trhu, kde všechno bude klesat dalších X měsíců. Tohle ale zatím asi málokdo ví...

CETV:  Tak zase nic

Zatím ne, ještě doprodávám Kitkat abych si uvolnil co nejvíce cashe.Přemýšlím, že polovinu čumilů naberu teď a s druhou polovinou počkám, až co se bude dít po 14:30

Diskuze CETV Vlákno