CETV: Už to je asi passe
Podle mě to 14:30 katapultuje akcie výše. Napětí roste a tituly s ním. Myslím, že levnější už to nebude. Dobré ceny jsem zaspal.Aspoň, že svítí slunce:-)
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 13:58|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Podle mě to 14:30 katapultuje akcie výše. Napětí roste a tituly s ním. Myslím, že levnější už to nebude. Dobré ceny jsem zaspal.Aspoň, že svítí slunce:-)
No jelikož jsem toho moc nepobral tak nemám ani co prodávat. Kašlu na to. A to jsem čekal, že za 405 CETV bych dneska urvat mohl.
reagovatzobrazit vlákno2.7. 2010 15:15|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nedávno jsem nabral CETV za 421, držel do 500 ale nepustil, abych ho dostal zpět dolů. Podařilo se. Myslím si, že z dlouhodobého hlediska níže nakoupím CETV určitě, neboť pro ty poslední nákupy mám cílovku nad 600, což nehrozí, takže spíše budu přemýšlet, zda prodat s nulovým ziskem nebo se ztrátou za pár týdnů, možná už dnů. Nic, fičím na fotbal.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.