zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 20:34
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Volno zase k tíži

No i klasika. Jak mají u nás zavřeno, tak burzy rostou. Ne, žeby bylo volno, tekla krev a člověk by pak bez nervů za ty dny volna nastoupil níže...

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
Volno zase k tíži