zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 0:05
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Tak dobré ceny zase utekly

Tak se to nevyvíjí nicmoc co?Škoda těch čumilů, že jsem do nich tehdy nešel naplno přes tou nezaměstnaností u ušatých. A kdo to mohl dneska tušit, že po druhé to tam někdo na kobosu pustí až na 410. No nic, teď mi nezbývá než věřit, že se mi podaří pustit aspoň Kitkat kolem 200...Nebo čekat déle?

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
Tak dobré ceny zaseutekly