zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 9:11
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  Opět jsem tvrdě zasáhl

Bič Boží opět zasahuje. Ráno prodána Telekačena za 388 a poté dostaly výprask plíny za 190. Čekám pokles min. dalších 5 procent. Už se mi to začíná líbit, Prodával jsem za 170, těžce nesl ceny kolem 230 ale dneškem jsem si nižší ceny opět zajistil. Kdepak jsou ti, co psávali, že plíny za 220 jsou pořád levné? Připravte se na sešup. Další ránu bičem zasadíl kolem 180, abych si to pojistil:-)

ČESKÝ TELECOM:  Opět jsem tvrdě zasáhl

Ještě neříkej hop. Až budou plíny pod 180, tak mi můžeš gratulovat. Cíl šlehů bičem jsou ceny pod 170...

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno

Es-Age:
Opět jsem tvrdězasáhl