Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 23:30
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze New World Resources N.V.

New World Resources N.V.:  Mám nebo nemám? :-)

Tak už chystáte nákupní pokyny?Nervák už níže nepůjde neboť na těhle cenách jsem ho nedávno prodal. Jedině žebych koupil zpět:-).

New World Resources N.V.:  Mám nebo nemám? :-)

Jo nakupuj.

Diskuze New World Resources N.V. Vlákno

iv2:
Mám nebo nemám?:-)