Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 6:11
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  CETV

""Kapujte, kupujte je čas šlapnout do pedálů :-)""

CETV:  CETV

Indexy na maximech a portfolio na ročních minimech. Začínám uvažovat o prodeji CETV než příjdu o všechno. Za to nakoupím plíny, aby dostaly vejřez za to, že jsem je před skoro rokem prodal za 170. Tak je tam aspoň dostanu. První ránu bičem bych potřeboval zasadit ale tak na 185.

CETV:  CETV

No nic. Jak do háje tak pořádně. Další šleh bičem u CETV. Za 340, takže za několik dní bude pod 300.

CETV:  CETV

To plínky...no nevim, nevim...furt jsou na ně samé negativní zpravy na jejich účet a přitom akcie moc nepadala, jestli to nebude z blata do louže :-)

Diskuze CETV Vlákno