Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 13:32
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  CME v únorech vždy roste

teda jsem se díval na graf a spíše to vypadá r.08,09,10 a začátek 11 na poklesy,na který graf ses díval

Diskuze CETV Vlákno

mvesely:
CME v únorech vždyroste