Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 0:51
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  sledovanost.......

me nasrala prima cool v nedeli - chtel jsem se divat na planetu opic ale druhou reklamu behem 1/2 hodiny uz jsem nevydrzel a vypnul to :( .

Diskuze CETV Vlákno

iv2:
sledovanost.......