CETV: Dolar posiluje
KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)
KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jestli se ani dnes korekce nespustila, tak už žádná nebude. Dolů to prostě poslat nechtějí. Odteď to bude jen růst nebo stagnovat.
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 17:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.