CETV: Dolar posiluje
KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 14:59|Gambler|(90.178.225.xxx)
KAšpaR je nějak z formy, ani kočičky dneska nebyly.)
reagovatzobrazit vlákno6.5. 2011 15:33|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak jestli se ani dnes korekce nespustila, tak už žádná nebude. Dolů to prostě poslat nechtějí. Odteď to bude jen růst nebo stagnovat.
Cetv na 404 narazí. Čekám na to jak na smilování Boží abych to po roce držení prodal aspoň na nule.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.