zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 10:50
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Shit jde opět dolů

A CETV zase jde k zemi. S takovou tu akcií bez ztráty už neprodám. Měl jsem ty peníze nechat na účtu. Tam bych měl aspoň procento...

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
Shit jde opět dolů