zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Středa 24.6.2026 19:01
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Vzdávám to. Korekce nepříjde. Čekal jsem pád pod 1110 na PXu ale teď to vypadá, že to nepůjde ani na 1200! No nic. Koupím a krveprolití snad příjde velmi brzy.

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Nestraš. Indexy musí jít do kolen ještě tento měsíc a Kirkat s něma. Takhle předražené to zůstat nemůže. Skoro vše na maximech. Trest musí přijít.

ČESKÝ TELECOM:  KITD

Ale proč já se vlastně rozčiluju...V červnu skončí kvantitativní uvolňování, sazby půjdou nahoru a indexy o desítky procent dolů...Ten 1-2 měsíce už vydržím :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dneska pekne sere up.

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tak nevim jestli pujde zitra jeste dolu nebo nahoru?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Za kolik Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

A jak Tele dnes?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

iv2 : Čekal bych takové plácaní jako doposud kolem těch 412 kaček :-)

ČESKÝ TELECOM:  Tele

Tele dnes za 421 Kc ? Pekny ne ? Prodal nekdo dnes ?

ČESKÝ TELECOM:  Tele

To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.