ČESKÝ TELECOM: KITD
Vzdávám to. Korekce nepříjde. Čekal jsem pád pod 1110 na PXu ale teď to vypadá, že to nepůjde ani na 1200! No nic. Koupím a krveprolití snad příjde velmi brzy.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 16:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Vzdávám to. Korekce nepříjde. Čekal jsem pád pod 1110 na PXu ale teď to vypadá, že to nepůjde ani na 1200! No nic. Koupím a krveprolití snad příjde velmi brzy.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 18:02|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Nestraš. Indexy musí jít do kolen ještě tento měsíc a Kirkat s něma. Takhle předražené to zůstat nemůže. Skoro vše na maximech. Trest musí přijít.
reagovatzobrazit vlákno5.5. 2011 18:40|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Ale proč já se vlastně rozčiluju...V červnu skončí kvantitativní uvolňování, sazby půjdou nahoru a indexy o desítky procent dolů...Ten 1-2 měsíce už vydržím :-)
reagovatzobrazit vlákno10.5. 2011 10:04|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dneska pekne sere up.
reagovatzobrazit vlákno18.5. 2011 12:18|iv2|(88.101.131.xxx)
Tak nevim jestli pujde zitra jeste dolu nebo nahoru?
reagovatzobrazit vlákno26.5. 2011 9:25|iv2|(88.101.131.xxx)
Za kolik Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:01|iv2|(88.101.131.xxx)
A jak Tele dnes?
reagovatzobrazit vlákno2.6. 2011 10:08|SuperGro|(90.177.160.xxx)
iv2 : Čekal bych takové plácaní jako doposud kolem těch 412 kaček :-)
reagovatzobrazit vlákno9.6. 2011 16:56|iv2|(88.101.131.xxx)
Tele dnes za 421 Kc ? Pekny ne ? Prodal nekdo dnes ?
To Tele se mi dneska nejak nelibi je nejaky moc zeleny.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.